Nézd élőben! – FIA WRX Barcelona – Live stream

Nézd élőben a FIA Rallycross Világbajnokság nyitó barcelónai futamának összefoglalóját és helyosztóit! Jó szórakozást! Fotó: FIAWorldRallycross.com

Eredmények

Live timing

Kárpótlás gyanánt, mert a link nem működik!

Megvan, amiért kimentünk! – Megszületett Csucsu első VB pontja!

Olyan ellenfelekkel kellett összemérnie tudását, mint Ken Block (Ford), Petter Solberg (Volkswagen), Sebastien Loeb (Peugeot) és Mattias Ekstrom (Audi). Fanatikus profizmus és szenvedély, ez az ami leginkább jellemzi ezt a technikai sportot és ezért izgalmakban nem volt hiány. Este 19 órától a Spíler TV -n Czollner Gyula kommentálásában két órában végig lehet nézni és izgulni a csatákat.
Csucsu egy 2.0 turbómotoros, 600 LE -s és 800 Nm nyomatékot adó Kia Rio RX – el versenyzett ezen a hétvégén, amiből elsőre a fiatal pilóta kihozta a maximumot.

Csucsu, Lukács Kornél rövid nyilatkozata a hétvégéről:

Kiss Pál Tamás az előfutamokat követően a 6. helyen zárt az összetettben, míg Kárai Tomi a a23. helyen finiselt.

Kiss Pál Tomi a második elődöntő második sorának első rajtkockájából vágott neki az elődöntőnek, amit 04.46.157 perces idővel megnyert!

Mögötte O’Donovan, Tohill, Hvall, Grosset-Janin, Bryntesson volt a sorrend!

Az elődöntők eredményei

A futam állása a négy előfutam után

Kiss Pál Tamás a 2. helyet szerezte meg a barcelonai FIA ERX Supercar kategória döntőjéban. Óriási mezőnyben sikerült megszerezni az ezüstös pozíciót! Gratulálunk!

A futamot Anton Marklud nyerte, míg a harmadik helyet O’Donovan szerezte meg!

Óriási csatában Mattias Ekström nyerte a barcelonai szezonnyitó világbajnoki futamot Timo Schneider és Andreas Bakkerud előtt! P. Solberg lett a negyedik, míg az ötödik helyen zárt Timmy Hansen. A döntő hatodik helyét Johan Kristoffersson szerezte meg. Fotó: FIAWorldRallycross.com